| MOQ: | 200szt |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rynek | Rynek światowy |
| Moc wyjściowa | 18W/30W/60W/80W/90W |
| Częstotliwość wyjścia | 50/60HZ |
| Pakiet | Puszka i karton PE |
| Efektywność | ≥ 85% |
| Napięcie wejściowe | 120-240V prądu przemiennego |
| Napięcie wyjściowe | 12V/24V prądu stałego |
| Rodzaj wyjścia | Samotny |
Bezbłyskawiczny sterownik LED, napięcie stałe, 220-240V, zasilanie dla lusterek, szaf, aplikacji meblowych
| MOQ: | 200szt |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rynek | Rynek światowy |
| Moc wyjściowa | 18W/30W/60W/80W/90W |
| Częstotliwość wyjścia | 50/60HZ |
| Pakiet | Puszka i karton PE |
| Efektywność | ≥ 85% |
| Napięcie wejściowe | 120-240V prądu przemiennego |
| Napięcie wyjściowe | 12V/24V prądu stałego |
| Rodzaj wyjścia | Samotny |
Bezbłyskawiczny sterownik LED, napięcie stałe, 220-240V, zasilanie dla lusterek, szaf, aplikacji meblowych