| MOQ: | 200szt |
| Cena £: | USD2.58/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Artykuł nr. | AEK-IR-CCT |
|---|---|
| Napęd nominalny | DC12/24V |
| Prąd wyjściowy | 100 mA |
| Tryb sterowania | Macha ręką |
| Zakres zaciemnienia | 10%-100% |
| Wymiar ((mm) | L65xW54xH11.2mm |
| MOQ: | 200szt |
| Cena £: | USD2.58/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Artykuł nr. | AEK-IR-CCT |
|---|---|
| Napęd nominalny | DC12/24V |
| Prąd wyjściowy | 100 mA |
| Tryb sterowania | Macha ręką |
| Zakres zaciemnienia | 10%-100% |
| Wymiar ((mm) | L65xW54xH11.2mm |