Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V
MOQ: 200szt
Standardowe opakowanie: Torba PE i karton
Okres dostawy: 25-35 dni
Metoda płatności: T/T
Wydajność dostaw: 15 milionów zestawów rocznie
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia
CHINY
Nazwa handlowa
LETARON
Orzecznictwo
CE ROHS
Numer modelu
AED25-12VLSJ/AED25-24VLSJ
Serwis rozwiązań oświetleniowych:
Projekt oświetlenia i obwodów elektrycznych
Moc wyjściowa:
25 W
Typ wyjścia:
pojedynczy
Napięcie wejściowe:
220 V-240 V
Częstotliwość wyjściowa:
50/60 Hz
Aplikacja:
Oświetlenie LED
Zabezpieczenia:
zwarcie
Efektywność:
82%
Napięcie wyjściowe:
12/24 V
Szybkość IP:
IP20
Podkreślić:
Sterownik LED o stałym napięciu 15 W
wodoodporny sterownik LED o stałym napięciu IP44
wodoodporny sterownik LED Letaron IP44
Opis produktu
Cechy produktu:
- Stopień ochrony IP: IP20
- Klasa ochrony II
- Zabezpieczenie przed zwarciem, nadprądem i przeciążeniem
- Gwarancja: 30000 godzin
Specyfikacja produktu
Napięcie wyjściowe 12V 24V
Prąd wyjściowy 2100mA 1050mA
Moc wyjściowa 25W 25W
Znamionowe napięcie wejściowe 220-240VAC 220-240VAC
Częstotliwość wejściowa 50/60Hz 50/60Hz
Współczynnik mocy (pełne obciążenie) ≥0.9 ≥0.9
Sprawność 82% 82%
Wymiary (mm) 122*43*23mm 122*43*23mm
Aprobata TUV/CCC/CE TUV/CCC/CE
Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 0Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 1Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 2Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 3Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 4Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 5
Wprowadzenie do firmy
Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 6Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 7Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 8Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 9Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 10Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 11Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 12Zasilacz LED pod szafkę EU IP20 25W DC12V/24V 13
FAQ
1. Jakie międzynarodowe certyfikaty posiadają Państwa produkty?
2. Czy wspierają Państwo personalizację OEM/ODM?
Oczywiście wspieramy personalizację OEM/ODM. Posiadamy ponad 100 inżynierów, którzy mogą dostosować parametry (napięcie/prąd wyjściowy), kształt, długość kabla, typ złącza, nadruk logo itp. Prosimy o podanie szczegółowych wymagań, a nasz zespół inżynierów oceni je dla Państwa.
3. Jakie jest minimalne zamówienie (MOQ)?
4. Jakie są Państwa warunki płatności?
FOB/EXW, 30% zaliczki, 70% T/T przed wysyłką.
5. Jak długi jest czas dostawy?
6. Jak zazwyczaj wysyłają Państwo swoje produkty?
7. Jak gwarantują Państwo jakość i niezawodność swoich produktów?
8. Co jeśli po otrzymaniu produktu znajdę problem?
produkty
szczegółowe informacje o produktach
MOQ: 200szt
Okres dostawy: 25-35 dni
Metoda płatności: T/T
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia
CHINY
Nazwa handlowa
LETARON
Orzecznictwo
CE ROHS
Numer modelu
AED25-12VLSJ/AED25-24VLSJ
Moc wyjściowa:
25 W
Typ wyjścia:
pojedynczy
Napięcie wejściowe:
220 V-240 V
Częstotliwość wyjściowa:
50/60 Hz
Aplikacja:
Oświetlenie LED
Zabezpieczenia:
zwarcie
Efektywność:
82%
Napięcie wyjściowe:
12/24 V
Szybkość IP:
IP20
Minimalne zamówienie:
200szt
Cena:
USD4.62/pcs
Szczegóły pakowania:
Torba PE i karton
Czas dostawy:
25-35 dni
Zasady płatności:
T/T
Możliwość Supply:
15 milionów zestawów rocznie
Podkreślić
Opis produktu
Cechy produktu:
- Stopień ochrony IP: IP20
- Klasa ochrony II
- Gwarancja: 30000 godzin
Specyfikacja produktu
Napięcie wyjściowe 12V 24V
Prąd wyjściowy 2100mA 1050mA
Moc wyjściowa 25W 25W
Sprawność 82% 82%
Aprobata TUV/CCC/CE TUV/CCC/CE
Wprowadzenie do firmy
FAQ