| MOQ: | 200szt |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Moc wyjściowa | 30 W. |
| Wodoodporna ocena | IP20 |
| Wejście | AC100-120V |
| Gwarancja | 3 lata |
| Aprobata | CE | ROHS | FCC | UL | EMC |
Dift LED 30 W.W120 VAC do 24 VDC stałe wyjście napięciaWZasilacz LED, dla lekkiego paska, światła strun, UL, CB, Rohs
Założony w 2008 roku jesteśmy profesjonalnym producentem kierowcy LED, czujnika i przełącznika do oświetlenia szaf i lustra w łazience.
Nasz surowiec przejdzie 100% inspekcji, a produkt końcowy przetworzy 24 godziny starzenia się.
Znajdowaliśmy się w budynku nr 1, nr 253, Junma Road, Hengli Town, Dongguan City, Prowincja Guangdong, Chiny, 523460
30% zaliczki i 70% przed wysyłką
| MOQ: | 200szt |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Moc wyjściowa | 30 W. |
| Wodoodporna ocena | IP20 |
| Wejście | AC100-120V |
| Gwarancja | 3 lata |
| Aprobata | CE | ROHS | FCC | UL | EMC |
Dift LED 30 W.W120 VAC do 24 VDC stałe wyjście napięciaWZasilacz LED, dla lekkiego paska, światła strun, UL, CB, Rohs
Założony w 2008 roku jesteśmy profesjonalnym producentem kierowcy LED, czujnika i przełącznika do oświetlenia szaf i lustra w łazience.
Nasz surowiec przejdzie 100% inspekcji, a produkt końcowy przetworzy 24 godziny starzenia się.
Znajdowaliśmy się w budynku nr 1, nr 253, Junma Road, Hengli Town, Dongguan City, Prowincja Guangdong, Chiny, 523460
30% zaliczki i 70% przed wysyłką