| MOQ: | 200szt |
| Cena £: | USD1.72/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Numer artykułu. | AEK-TS-01-IP44 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | DC12/24V |
| Prąd wyjściowy | 100mA |
| Tryb sterowania | Dotyk |
| Zakres ściemniania | 10%-100% |
| Wymiary (mm) | 65*54*11.2mm |
| MOQ: | 200szt |
| Cena £: | USD1.72/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Numer artykułu. | AEK-TS-01-IP44 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | DC12/24V |
| Prąd wyjściowy | 100mA |
| Tryb sterowania | Dotyk |
| Zakres ściemniania | 10%-100% |
| Wymiary (mm) | 65*54*11.2mm |