| MOQ: | 200szt |
| Cena £: | USD4.25/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nr artykułu | AEK-TS/RS-03-IP44 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | DC12/24V |
| Prąd wyjściowy | 100mA |
| Tryb sterowania | Dotyk/Mikrofala |
| Zakres ściemniania | 10%-100% |
| Wymiary (mm) | D109xS60xW11,2mm |
| MOQ: | 200szt |
| Cena £: | USD4.25/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nr artykułu | AEK-TS/RS-03-IP44 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | DC12/24V |
| Prąd wyjściowy | 100mA |
| Tryb sterowania | Dotyk/Mikrofala |
| Zakres ściemniania | 10%-100% |
| Wymiary (mm) | D109xS60xW11,2mm |