| MOQ: | 200szt |
| Cena £: | USD1.29/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Numer artykułu. | AEK-HC-01 |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 100-240V |
| Prąd wyjściowy | 1000mA |
| Moc wyjściowa | 120/240W |
| Wymiary (mm) | 39*22*14mm |
| Napięcie sygnału sterującego | 12-24V |
| MOQ: | 200szt |
| Cena £: | USD1.29/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Numer artykułu. | AEK-HC-01 |
|---|---|
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 100-240V |
| Prąd wyjściowy | 1000mA |
| Moc wyjściowa | 120/240W |
| Wymiary (mm) | 39*22*14mm |
| Napięcie sygnału sterującego | 12-24V |