| MOQ: | 200szt |
| Cena £: | USD10.06/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Model | AED90-24VUL-3BF |
| napięcie prądu stałego | 24V |
| Prąd wyjściowy | 3750mA |
| Moc wyjściowa | 90 W |
| Narysowane napięcie wejściowe | 100-120VAC |
| Częstotliwość wejścia | 60 Hz |
| Współczynnik mocy (pełne obciążenie) | 0.5 |
| Efektywność | 860,5% |
| Rozmiar (mm) | 219 × 78 × 16,5 mm |
| Świadectwa | UL/FCC |
| MOQ: | 200szt |
| Cena £: | USD10.06/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Model | AED90-24VUL-3BF |
| napięcie prądu stałego | 24V |
| Prąd wyjściowy | 3750mA |
| Moc wyjściowa | 90 W |
| Narysowane napięcie wejściowe | 100-120VAC |
| Częstotliwość wejścia | 60 Hz |
| Współczynnik mocy (pełne obciążenie) | 0.5 |
| Efektywność | 860,5% |
| Rozmiar (mm) | 219 × 78 × 16,5 mm |
| Świadectwa | UL/FCC |